5 cest, jak koupit zlato

Hromadění zlata byl oblíbeným investice bohatý přes hodně z historie, a zlato zůstává nejoblíbenější investice ze všech drahých kovů.

Zlato je nahraditelný, přenositelné a přiznávají hodnotu všude ve světě. Tento článek popisuje čtyři způsoby, jak investovat do zlata. Nejvhodnější metodou pro vás závisí na množství peněz, budete muset investovat, svými investičními cíly, výši rizika můžete absorbovat a délce doby máte v úmyslu držet na vaší zlato.
Metoda
1
Upravit
Nákup šrotu zlato
Obrázek s názvem Buy Gold Krok 11
Správa riziko. Sběr a skladování šrotu zlato stala populární investiční strategie. S ceny zlata neustále roste, nákup šrotu zlato je s nízkým rizikem způsob, jak investovat do tohoto cenného zdroje.
Termín (délka) investice: Různé
Povaha investice: Nízké riziko. Zlato je nejbezpečnější investiční možnosti k dispozici. Potenciální odměna zdaleka převáží menším rizikem.
Profil Investor: Ideální pro zlatou investora první-time nebo pro někoho jen chtějí nastavit něco stranou na horší časy.
Obrázek s názvem Buy Gold Krok 22
Udržovat ji v rodině. Zeptejte rodinu a přátele, pokud mají zlato, které se snaží zbavit. Prakticky každý má rozbité náhrdelníky, prsteny poškozené, neodpovídající náušnice a jiné formy šrotu zlato, že by rádi proměnit v hotovosti. Vypracovat cenu, kterou jste spokojeni a přitom ponechat dostatek prostoru pro svůj zisk.
Obrázek s názvem Buy Gold Krok 33
Podat inzerát v novinách. Už reklama běžet jak v utajované části a pomoc chtěl část místních novinách. Většina lidí, kteří hledají na pomoc chtěl reklamy jsou ve finanční tísni nějakého druhu, takže umístění reklamní nabídku, aby jim pomohla vydělat peníze tím, že prodává zlato pro vás dokáže divy.
Obrázek s názvem Buy Gold Krok 44
Vložit inzerát na Craigslist. Je to podobné jako novinový inzerát přesto je zcela zdarma a má potenciál oslovit více lidí.
Obrázek s názvem Buy Gold Krok 55
Monitor internetové aukce. Zlaté předměty se často prodávají za méně než jejich hodnoty šrotu, což je velká investiční nástroj. Ujistěte se, že faktor v jakýchkoli daní nebo náklady na dopravu před přihazování.

zdroj: http://www.wikihow.com/Buy-Gold